Haber

Selvi Kılıçdaroğlu, Rize’de Kadın El Sanatları Kooperatifini Ziyaret Etti: “Kadın Emeğinin Daha Değerli Olduğu Günlere Ulaşacağız”

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından; “Bugün Rize’deyim. Karadeniz’in yiğit kadınlarıyla Ardeşen Hanım El Sanatları Tarımsal Kalkınma Kooperatifinde buluştum. Hepsi çocuklarına fırsatlarla dolu bir hayat bırakmak istiyor. Bunun için çok çalışıyorlar. Ulaşacağız. Kadın emeğinin daha pahalı olduğu günler” diye paylaştı.

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Rize’de Ardeşen Kadın El Sanatları Tarımsal Kalkınma Kooperatifindeki kadınları ziyaret etti. Selvi Kılıçdaroğlu, ziyaretiyle ilgili olarak Twitter hesabından şunları paylaştı:

“Bugün Rize’deyim. Karadeniz’in yiğit kadınlarıyla Ardeşen Hanım El Sanatları Tarımsal Kalkınma Kooperatifinde buluştum. Hepsi çocuklarına fırsatlarla dolu bir hayat bırakmak istiyor. Bunun için çok çalışıyorlar. Ulaşacağız. kadın emeğinin daha değerli olduğu günler.”

persembehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu