Ekonomi

Fiberli proje ortaklığı modeli ile ticari ağını genişletmeyi hedefliyor

Bölgesel ticari faaliyetlerin önemine dikkat çeken Fiberli, yurt içi aydınlatma pazarında “proje iş ortaklığı” modeli ile ticari ağını 2023 yılı sonuna kadar genişletmeyi hedefliyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre Fiberli, 2022 yılında başladığı kurumsal değişim ve dönüşüm yolculuğunda büyüme hedefleriyle birlikte aydınlatma bölümünü de büyütmek için çalışıyor.

İstanbul, İzmir ve Ankara’da bölge müdürlükleri bulunan şirket, bölgesel ticari faaliyetlerin değerine dikkat çekerek yurt içi aydınlatma pazarında “proje iş ortaklığı” modeliyle ticari ağını 2023 yılı sonuna kadar genişletmeyi hedefliyor.

Bu kapsamda şirket, Eskişehir ve çevre illerde faaliyet gösteren Akelsa Elektrik ve Aydınlatma ile proje iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Fiberli Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şentürk, Yürütme Kurulu Üyesi Tufan Gürbüz ve Genel Müdür Haluk Selvi, Akelsa Elektrik ve Aydınlatma Kurucusu Metin Akkoç’a bayilik belgesini takdim etti. Bu sayede başta endüstriyel aydınlatma olmak üzere aydınlatma çözümlerinde Eskişehir ve çevre illerde daha yaygın projeler geliştirmeyi hedefliyor.

Türkiye’deki birçok mega projenin aydınlatma çözümlerini kısa sürede tamamlayan şirket, ihracata yönelik yatırımlarının yanı sıra ülkedeki pazar payını da artıracak.

habergulsehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu