Haber

Sultangazi’de lastik hırsızı bu kez deterjan çaldı

SULTANGAZİ’de iki hırsızlık zanlısının girdikleri marketten deterjan çaldığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Zanlılardan birinin geçen Perşembe günü bir binadan otomobil lastikleri çaldığı, lastiklerle yürürken mal sahibinin onu yakalayıp vurduğu ortaya çıktı.

BU KEZ PAZARDA ÇALDI

Olay, 18 Aralık Pazar günü saat 17.30 sıralarında Sultançiftliği Mahallesi’nde meydana geldi. Alışveriş bahanesiyle bir markete gelen iki kişi, temiz işlerin bulunduğu reyonda bir süre inceleme yaptı. Kısa bir süre sonra hırsızlık zanlıları reyondan deterjan çaldı. Zanlılar çaldıkları deterjanlarla marketten kaçtı.

ÇALDIĞI LASTİKLERİN SAHİBİ TARAFINDAN DÖVÜLDÜ O anlar marketin güvenlik kameralarına yansıdı. Zanlılardan birinin perşembe günü Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki bir binadan lastik çaldığı iddia edilen kişi olduğu ortaya çıktı. 15 Aralık. Güvenlik kamerasına da yansıyan lastik hırsızlığında zanlının iki otomobil lastiği çaldığı, çalınan lastiklerle yolda yürürken lastiklerin sahibi Hasan Tilaver’in fark edip yakalayıp ardından yakaladığı ortaya çıktı. ona vurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu