Haber

Birce Akalay, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Sonrası Kemal Kılıçdaroğlu’na Teşekkür Etti!

İkinci tip 13. Cumhurbaşkanlığı seçimleri için bugün milyonlarca vatandaş bir kez daha sandık başına gitti. Kesin olmayan sonuçlara göre yarışın galibi Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Birçok ünlü isim tercihlerini sosyal medyada paylaşırken, oyuncu Tekçe Akalay’ın paylaşımı dikkat çekti. Başarılı oyuncu Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.

28 Mayıs Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre ikinci turu önde tamamlayan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı seçildi.

Millet İttifakı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önünde yer alan Erdoğan’ın seçimi kazanmasının ardından binlerce sosyal medya kullanıcısı paylaşım yaptı.

Tüm Türkiye’nin gündeminde olan seçim sonuçlarıyla ilgili paylaşımlarda bulunan birçok ünlü isim de oldu.

Oyuncudan şarkıcıya, gazeteciden siyasetçiye onlarca isim fikir ve düşüncelerini Instagram ve Twitter gibi platformlarda duyurdu.

Bu isimlerden biri de rol aldığı her yapımla yeni bir başarıya imza atan oyuncu Birce Akalay oldu. Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür eden ünlü oyuncunun kısa sürede yaptığı paylaşım dikkat çekti.

“Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Bir sanatçı olarak siyasetten bağımsız, yürekten bir teşekkür olarak bilinmesini istiyorum.”

“Tüm insanlarımızı kapsayan ebedi birlik ve beraberliğimiz, ülkemizin bekası ve refahı için içimizde yeşerttiğiniz umut için…”

“Geçmişteki tüm kusurlarınızı kabul ederek, bilginin ışığında huzurlu bir yolda bizi koşulsuz ışık ve heyecanla yeniden donattığınız, gururla önünde durduğumu hissettiğim SIX OK ideolojisini gerçekten yaşattığınız ve yenilediğiniz için. tüm gençlerimizin zihninde.Katıldığınız açık oturumda peşinizden koşan ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün iznini bırakmadığınız için.Sevgi ve adalet bizim sonsuz yolumuzdur.Her zaman öyle kalacaktır. böyle.İhtiyacımız olan gücün adresinin temelde farkındayız.Çalışmaya devam edeceğiz.Varlığınız için teşekkürler.Başarılarınız ve sağlığınız daim olsun.Sevgi ve saygılarımla.

Birce Akalay, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu kaybetmedim.”

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu